Przejdź do treści
O nas

o-nas

 

BOSKY to firma o ugruntowanej pozycji w branży opakowań, szczególnie dla przemysłu spożywczego. Od ponad 20 lat doskonalimy naszą ofertę w zakresie automatyzacji procesu pakowania: dostarczamy pojedyncze maszyny i urządzenia, projektujemy i wdrażamy kompletne linie do pakowania, zapewniamy profesjonalne doradztwo. Pomagamy w dokonywaniu właściwego zakupu, za priorytet uznając indywidualne potrzeby oraz możliwości Kupujących, przy uwzględnieniu specyfiki rynku i bieżących trendów.

Nasza misja opiera się na przekonaniu, że opakowanie produktu, oprócz spełniania funkcji ochronnej, musi spełniać szereg wymagań zależnych od potrzeb konsumentów i od pozycjonowania produktu na rynku. Opakowanie utrzymuje świeżość towaru, stanowi jednocześnie jego reklamę, jest elementem promocji firmy, kształtuje jej postrzeganie. Dlatego BOSKY swoją ofertę opiera na najnowszych technologiach i wprowadza innowacje nie tylko dla samych opakowań, ale również w procesy pracy. Zarówno bezpieczeństwo jak i wygodna organizacja są naszym zdaniem ważnym kryterium w projektowaniu linii pakujących.

Strategię BOSKY charakteryzuje dążenie do budowania partnerskiej relacji z Klientem, opartej na zaufaniu i służącej długotrwałej współpracy, tak aby korzyści wypływające z kompleksowej obsługi przynosiły miarodajne i długotrwałe efekty. Zadowolenie Klientów, zarówno z proponowanych systemów, opakowań, jak i ze świadczonych usług, jest i zawsze będzie naszym kluczowym celem. Dlatego też w trosce o redukcję kosztów procesu pakowania, wyszukujemy rozwiązania optymalne zarówno pod kątem funkcjonalności, wzornictwa, jak i ceny.

Zadowolenie naszych Klientów z proponowanych systemów opakowań oraz świadczonych usług jest naszym priorytetem i również w przyszłości będzie determinowało naszą działalność!

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać bezpłatną poradę na temat najlepszego rozwiązania!

Nasze realizacje